Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

ORKIESTRY DĘTE

ZESPÓŁ REGIONALNY

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

„SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI”, BIEŃKÓWKA – 07.03.2018 r.

W dniu 07.03.2018 r. w Szkole Podstawowej w Bieńkówce odbył się „Szkolny Konkurs Recytatorski” . Biblioteka Publiczna w Bieńkówce była współorganizatorem tego konkursu.

W konkursie wzięło udział 34 uczestników z klas I – VII. Każdy uczestnik recytował jeden wiersz. Do oceny recytacji brano pod uwagę: wybór utworu, opanowanie pamięciowe, a także trafność interpretacji głosowej czyli logiczne akcentowanie, intonacja, tempo oraz modulacja głosu.

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych:
I Kategoria – klasy I-IV
II Kategoria – klasy V-VII

Komisja w składzie:
1. Alicja Malina – Bibliotekarz Biblioteki Publicznej w Bieńkówce
2. Helena Lenik – Emerytowany Nauczyciel jęz. polskiego
3. Jolanta Szczerba – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bieńkówce
4. Małgorzata Stanaszek – Bibliotekarz w Szkole Podstawowej w Bieńkówce.

wyłoniła następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria I:
Miejsce I – Mikołaj Kołacz –  kl. I b
Miejsce II –Jonasz Pęcek  – kl. IV a
Miejsce III – Martyna Polak – kl. III
Wyróżnienia:
Kamila Tajs – kl. I, Kinga Pęcek – kl. II, Maja Szczygieł – kl. II,
Martyna Kania – kl. II, Karina Malina – kl. I b,
Jan Szczurek – kl. IV a, Daria Kot – kl. I b.

Kategoria II
Miejsce I – Paulina Kołacz – kl. VI b
Miejsce II – Emilia Szczepaniak – kl. VI a
Miejsce III – Jan Sałapat – kl. VII
Wyróżnienia:
 Jakub Salawa – kl. V, Kornelia Pająk – kl. V, Gloria Pazdalska – kl. V,
Magdalena Szczepaniak – kl. V, Prymula Angelika – kl. V,
Maria Szczurek – kl. V, Oliwia Malina – kl. VI a.

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali  nagrody rzeczowe.

 

Galeria