Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

ORKIESTRY DĘTE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM, BUDZÓW – 06 GRUDNIA 2023 R.

Zgodnie z tradycją 6 grudnia do Gminy Budzów zawitał Święty Mikołaj! W oczekiwaniu na wyjątkowego gościa zebrane dzieci wraz z elfami wzięły udział w świątecznych zabawach. Były szalone wyścigi na ślizgach, walka na kulki, przeprawa przez komin i przeciąganie liny z rodzicami. Elfy przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji!

Tuż przed przybyciem Mikołaja, dzieci wraz z elfami przygotowały specjalny taniec. Kiedy niespodziewanie pojawił się długo oczekiwany gość, dzieci oszalały z radości. Po radosnym przywitaniu Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami wręczył prezenty wszystkim grzecznym dzieciom. Podczas spotkania z Mikołajem nie zabrakło dobrej zabawy, uśmiechu oraz słodkości. Obdarowane dzieci długo oglądały prezenty i cieszyły się wizytą niecodziennych gości. Na sali panowała radosna, świąteczna atmosfera.

Galeria

Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Zabawy z Elfami podczas spotkania z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem Spotkanie dzieci z Mikołajem