Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

TWÓRCY LUDOWI

ZESPÓŁ REGIONALNY

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

POWIATOWY KONKURS „BABIOGÓRSKA SZOPKA REGIONALNA”, 20 STYCZNIA 2019 R. – BUDZÓW

W  dniu 20 stycznia 2019 r. w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie odbyło się  uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu na „Babiogórską Szopkę Regionalną”– Edycja XVIII.

Szopki oceniane były w  kategoriach:

  1. Szopka rodzinna– obejmowała szopki wykonane wspólnie przez członków jednej rodziny.
  2. Szopka dziecięca–obejmowała szopki wykonane samodzielnie przez dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci ze szkół podstawowych.
  3. Szopka młodzieżowa – obejmowała szopki wykonane samodzielnie przez młodzież z gimnazjów i szkół średnich.

Oto wyniki konkursu:

Kategoria: „Szopka Rodzinna”
I miejsce:

Alicja i Aleksandra Chowaniak z Zawoi

II miejsce:
Kacper, Mikołaj, Maciej, Katarzyna, Marcin Wątroba z Suchej Beskidzkiej

II miejsce:
Rodzina Konasów  z Budzowa

III miejsce:
Mateusz Rusin z rodziną z Kukowa

III miejsce:
Amelia i Justyna Górka oraz Jan Gwiżdż  z Naprawy

III miejsce:
Szymon Burliga z rodziną z Budzowa

wyróżnienie:
Wojciech, Robert, Piotr, Elżbieta Rusin z Suchej Beskidzkiej

wyróżnienie:
Anna, Patrycja, Milena  i Piotr Marek z Juszczyna


Kategoria: „Szopka Dziecięca”

I miejsce:
Kółko Plastyczne z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  w Baczynie

II miejsce:
Kółko Regionalne ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej

III miejsce:
Antonina Rak ze Szkoły Podstawowej z Makowa Podhalańskiego

III miejsce:
Tymoteusz Gasek ze Szkoły Podstawowej w Skawicy

wyróżnienie:
Szymon Szeliga ze Szkoły Podstawowej  w Jordanowie

wyróżnienie:
Patryk Kardaś i Karol Drobny ze Szkoły Podstawowej w Osielcu


Kategoria: „Szopka Młodzieżowa”

I miejsce:
Aleksandra i  Julia Targosz  z Grzechyni

I miejsce:
Barbara Jończyk  z Budzowa

II miejsce:
Katarzyna Pieron  z Jordanowa

Galeria