Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

ŁAŃCUCH MARZEŃ – ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW, GRUDZIEŃ 2023 R.

Marzenia – nawet te, które mają niewielką szansę na spełnienie – mają w sobie ogromną moc. Czas spędzony na snuciu marzeń nigdy nie jest czasem straconym, o czym przekonali się nasi czytelnicy, którzy wzięli udział w Świątecznej Akcji Bibliotecznej – „Łańcuch marzeń”. Zabawa, w którą włączyli się czytelnicy polegała na napisaniu na pasku kolorowego papieru swojego marzenia, a następnie stworzenie ogniwa i dołączenie go tradycyjnego, papierowego łańcucha. Akcja odbywała się we wszystkich Bibliotekach Gminy Budzów, a jej efekt końcowy można zobaczyć na wystawie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Budzowie. A o czym marzą nasi czytelnicy?

Wśród dziesiątków najczęściej wymienianych marzeń znalazły się głównie te dotyczące podróży, posiadaniu własnego zwierzątka, szczęścia i zdrowia dla rodziny, przeżyciu niesamowitych przygód i zdobyciu nowych umiejętności .  Czytelnicy marzą o zostaniu superbohaterami, o podróży w czasie, pokoju na świecie, życzliwych sobie ludzi, braku wojen, miłości i bliskości w rodzinie. Z racji tego, że akcja odbywała się w bibliotece, nie dziwi fakt, że w akcji bibliotecznej pojawiły się również marzenia o napisaniu własnej książki.


Łączna długość łańcucha ma około 20 m, świąteczna ozdoba liczy 542 ogniwa-„ marzeń”.

Dziękujemy uczestnikom za tak liczne włączenie się w akcję. Trzymamy kciuki by wszystkie marzenia się spełniły!

Galeria

ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW ŁAŃCUCH MARZEŃ ŚWIĄTECZNA AKCJA CZYTELNICZA W BIBLIOTECE I OŚRODKU ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW