Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

ORKIESTRY DĘTE

KONKURS PLASTYCZNY PN. „DARY JESIENI” – BIEŃKÓWKA, 21.10.2017 R.

21 października 2017 roku w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce odbyło się uroczyste rozdanie nagród za udział w konkursie plastycznym pn. „Dary Jesieni”. Była to już czwarta edycja tego konkursu, którego celem jest rozwijanie inwencji twórczej wśród dzieci i młodzieży oraz pobudzanie kreatywności i wyobraźni. W konkursie mogły brać udział przedszkolaki, uczniowie ze Szkoły Podstawowej oraz gimnazjaliści. Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych:

  1. Kat. – klasy 0-III
  2. Kat. – klasy IV-VII
  3. Kat. – klasy gimnazjalne.

 

Zwycięzców konkursu wyłoniła komisja konkursowa w składzie:

  1. Teresa Fryc – nauczyciel
  2. Katarzyna Dybaś – nauczyciel plastyki
  3. Alicja Malina – bibliotekarz

 

Oto wyniki konkursu:

I KAT. – Klasy 0-III:

Miejsce I:

Kinga Pęcek – kl. II

Aleksandra Bogdał – kl. II,

Franciszek Dybaś – kl. O

Miejsce II:

Karina Malina – kl. Ib,

Martyna Malina – kl. II,

Martyna Kania – kl. II,

Miejsce III:

Amelia Szczerbak – kl.III,

Wojciech Szczerbak – kl. O,

Malwina Kot – kl. II,

Daria Kot kl. – Ib.

Pozostali uczestnicy w tej kategorii wiekowej: Maja Szczygieł – kl.II, Bartłomiej Rymarczyk – kl.Ia,   Patrycja Chromy – kl. II, Joanna Szczepaniak – kl. II.

 

II KAT. – Klasy IV-VII

Miejsce I:

Anna Zgudziak – kl. IVb

Julia Gaura – kl. IVb

Miejsce II:

Dominika Kruźlak – kl.VII

Paweł Zgudziak – kl.VIb

Adam Kruźlak – kl.IV

Miejsce III:

Natalia Rymarczyk – kl. IVb

Pozostali uczestnicy w tej kategorii wiekowej: Justyna Odrzywolska – kl.V, Oliwia głód kl. – IVa, Beata Lenik -kl. IVb.

 

III KAT. – Klasy gimnazjalne

Wyróżnienie:

Aleksandra Zgudziak – kl. IIa Gim.

 

Wszystkie prace można obejrzeć w galerii.

Galeria