Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

ORKIESTRY DĘTE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

KONKURS PLASTYCZNY „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA”, BIEŃKÓWKA – 22 GRUDNIA 2021 R.

W dniu 22 grudnia 2021 roku w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa”. W konkursie wzięły udział przedszkolaki oraz dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej.

Główny cel tego konkursu to rozwijanie inwencji twórczej wśród dzieci i młodzieży, pobudzanie kreatywności i wyobraźni, poszukiwanie ciekawych pomysłów na ozdoby choinkowe, a także kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 28 prac, których autorzy jak zwykle zachwycili pomysłowością. Do zrobienia ozdób choinkowych dzieci wykorzystały różne techniki oraz ciekawe materiały. W świąteczny nastrój wprowadzały piękne bombki, aniołki, drewniany bałwanek i papierowy mikołaj, łańcuch  z pierniczków  oraz  wymyślne choinki.

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały nagrody rzeczowe.

A oto wyniki konkursu:

I kategoria: przedszkolaki oraz kl. 1 – 3:

I miejsce:  Julian Kubielas – przedszkolak, Sofia Polak – przedszkolak, Alan Polak – przedszkolak, Zofia Ochenduszko – przedszkolak, Kacper Krupa – przedszkolak,  Lena Jancarczyk – przedszkolak, Nikodem Polak – przedszkolak, Emilia Chromy – przedszkolak, Grupa Przedszkolna „Biedronki”

II miejsce:  Liliana Kowalska – przedszkolak, Lena Malina – kl. II, Magdalena Kiepura – przedszkolak, Maksymilian Lenik – przedszkolak, Łucja Pająk – kl. II

III miejsce:  Wiktoria Giza – przedszkolak, Roksana Giza – przedszkolak, Aleksandra Frosztęga – przedszkolak, Wiktor Frosztęga – przedszkolak, Jakub Malina – kl. III, Wikror Rymarczyk – kl. I, Mikołaj Sychta – kl. I, Antoni Sychta – przedszkolak, Tymoteusz Sychta – przedszkolak

II kategoria: kl. IV – VIII:

I miejsce:  Bartłomiej Rymarczyk – kl. V a

II miejsce:  Zuzanna Kiepura – VI, Martyna Kiepura – IV a

III miejsce:  Karina Malina – V b, Jakub Kunas – V a

Galeria

Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe Prace konkursowe: Ozdoby choinkowe