Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

ORKIESTRY DĘTE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

KONKURS PLASTYCZNY „DARY JESIENI”, BIEŃKÓWKA – 02 LISTOPADA 2023.

02 listopada 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „Dary Jesieni”. Była to już dziesiąta edycja tego konkursu, którego celem jest rozwijanie inwencji twórczej wśród dzieci i młodzieży, pobudzanie kreatywności i wyobraźni, a także zdrowe i przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu podczas zbierania materiałów potrzebnych do wykonania pracy konkursowej. Prace mogły być wykonane dowolną techniką, jednak warunkiem koniecznym było wykorzystanie „darów jesieni” np. liści, orzechów, kasztanów, żołędzi, mchu, kory drzew, owoców, warzyw i wszelkich darów przyrodniczych. W konkursie mogły brać udział przedszkolaki oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej.

Konkurs, w którym wzięło udział 38 uczestników przeprowadzony został w dwóch kategoriach:

– praca płaska

– praca przestrzenna.

Do konkursu wpłynęło 36 prac ( 29 przestrzennych i 7 płaskich).

Oto wyniki konkursu:

PRACA PRZESTRZENNA:

Kat. wiekowa: przedszkolaki

Miejsce I: Julia i Joanna Bednarek, Grupa Przedszkolna „Jagódki”, Julia Polak, Nikodem Polak, Zuzanna i Laura Wadowska.

Miejsce II: Wiktoria Chrapek, Kacper Krupa, Grupa Przedszkolna „Krasnoludki”.

Miejsce III: Marcelina Bednarek, Roksana Giza, Melania Radwan, Aleksandra Frosztęga, Wiktor Świderski, Igor Świderski.

Kat. wiekowa: uczniowie klas I-VIII

Miejsce I: Lena Bogdał, Mikołaj Bogdał, Karina Malina, Filip Dyk, Klub Przyjaciół Biblioteki w Bieńkówce.

Miejsce II: Łucja Pająk, Julian Kubielas, Liliana Kowalska, Lena Dyk.

Miejsce III: Lena Malina, Bartłomiej Zagórski, Krzysztof Stąpor, Julian Stąpor, Sofia Polak, Alan Polak.

PRACA PŁASKA:

Miejsce I: Klara Radwan, Jakub Malina.

Miejsce II: Grupa Przedszkolna „Biedronki”, Lena Jancarczyk.

Miejsce III: Wiktoria Zagórska, Bartosz Paluch, Wiktor Frosztęga.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii, gdyż każda z wykonanych prac ma wyjątkowy charakter.

Galeria

Wystawa prac konkursowych Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Prace uczestników konkursu Laureaci Konkursu Laureaci Konkursu Laureaci Konkursu Laureaci Konkursu