Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

Zespół Regionalny

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

Zespół Regionalny

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW W TRAKCIE AKCJI „FERIE ZIMOWE Z BIBLIOTEKĄ I OŚRODKIEM ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW” – JACHÓWKA 8 LUTEGO 2023 r.

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych, dlatego w drugą środę ferii zimowych organizowanych pod hasłem „Ferie Zimowe z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów”,  w dniu 8 lutego 2023 r. w Bibliotece Publicznej w Jachówce odbył się długo wyczekiwany Karnawałowy Bal Przebierańców. Tego dnia sala balowa w Bibliotece Publicznej w Jachówce zamieniła się w barwne miejsce pełne kolorowych postaci z bajek, kreskówek i filmów. Dla dzieci to często długo wyczekiwane i wyjątkowe wydarzenie, a tańce, zabawy i kolorowe balony sprawiły, że dzieci z uśmiechem na twarzach bawiły się do samego końca.

W trwającej 3 godziny zabawie uczestniczyło ok. 40 dzieci wraz z rodzicami. Króla i Królową balu dzieci wybierały samodzielnie, każdy miał możliwość oddania głosu na swoją wytypowaną i najciekawiej przebraną postać. Po podliczeniu głosów Królową Balu została Kornelia Pasierbek, a Królem Balu został Szymon Adamczyk. Nasi zwycięzcy otrzymali piękne „złote” korony, a po koronacji zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Podczas zabawy przy muzyce, zagrane zostały popularne piosenki dla dzieci takie jak : “Kaczuszki”, “Jedzie pociąg z daleka” oraz “Mam chusteczkę haftowaną”. W trakcie balu nie zabrakło najnowszych hitów, które porwały do tańca także starsze dzieci oraz gier i zabaw. Dzieci uczestniczyły w tańcu na gazecie, tańcu z balonikami, karnawałowej zabawie w ciuciubabkę oraz w zabawie gorące krzesła, która ze względu na wielkie zainteresowanie  powtarzana była kilkakrotnie. Na koniec zorganizowano mini turniej kalambury.

Tańce, hulańce i wesołe zabawy przerywane były słodkim poczęstunkiem. Przygotowano dla dzieci słodkie ciasteczka i ciepłą herbatkę. Uśmiechy na twarzach i znikające przekąski świadczyły o tym, że zabawa była wyśmienita. Dzieci bawiły się świetnie. Zabawa karnawałowa była niezapomnianą przygodą, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Balu za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejny bal już za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Galeria

Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce Bal Karnawałowy w Bibliotece Publicznej w Jachówce