Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W ZACHEŁMNEJ, ZACHEŁMNA 2023 R.

W ramach akcji „Ferie Zimowe z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów”, w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej zostały zorganizowane liczne konkursy plastyczne oraz quiz czytelniczy z losowaniem nagród.

W dniach 30.01. – 1.02.2023r. odbył się konkurs plastyczny„Pudełko na moje skarby” . Konkurs był przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Uczestnicy konkursu wykonali piękne, kolorowe „pudełka na skarby”. W konkursie wzięło udział 8 osób: Alicja Urbańczyk, Julia Urbańczyk, Mikołaj Dobosz, Maciej Dobosz, Milena Zborowska, Maja Liszka, Alicja i Hania Lempart. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

W dniach 1.02. – 7.02.2023 r. zorganizowano konkurs „Budowle z makaronu i plasteliny”. Konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Do konkursu zgłoszono siedem prac. Uczestnicy wykazali się dużą wyobraźnią i pomysłowością dzięki czemu powstały oryginalne prace. W konkursie udział wzięli: Alicja Urbańczyk, Julia Urbańczyk, Milena Zborowska, Łucja Zborowska, Szymon Zborowski, Mikołaj Dobosz, Maciej Dobosz. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

W kolejnych dniach 6.02. -8.02.2023r. odbył się konkurs plastyczny „Nasze zwierzaki – małe i duże”, konkurs przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 7 osób: Liliana Lempart, Julia Urbańczyk, Alicja Urbańczyk, Maciej Dobosz, Mikołaj Dobosz, Dominik Lempart, Milena Zborowska. Uczestnicy wykonali, przy pomocy różnych technik plastycznych, portrety „małych i dużych zwierzaków”. Wszyscy otrzymali nagrody.

Od 7.02. – 8.02.2023r. zorganizowano konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej – „Ilustracja do ulubionej książki”. Do konkursu zgłoszono siedem prac. Uczestnicy: Liliana Lempart, Alicja Urbańczyk, Julia Urbańczyk, Maciej Dobosz, Mikołaj Dobosz, Milena Zborowska, Wiktoria Zborowska – otrzymali nagrody rzeczowe.

Jak co roku, dużą popularnością, szczególnie wśród najmłodszych czytelników, cieszyły się losowania nagród dla wypożyczających książki. „Quiz czytelniczy z losowaniem nagród” trwał w dniach 30.01.2023 r. – 9.02.2023 r. Uczestnicy konkursu wylosowali w ciągu całych ferii 62 nagrody-niespodzianki.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Galeria

Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej Prace konkursowe uczestników Feri Zimowych w Bibliotece Publicznej w Zachełmnej