Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W BACZYNIE, BACZYN 2023 R.

W czasie ferii zimowych, które odbyły się w dniach 31.01-10.02.2023 r. Biblioteka Publiczna w Baczynie zaprosiła dzieci do uczestnictwa w zajęciach przygotowanych przez placówkę. Zorganizowano wiele konkursów, w których dzieci mogły wykazać się umiejętnościami manualnymi ,kreatywnością i pracowitością. Dzieci chętnie grały w gry planszowe. Największą popularnością cieszyły się dawno zapomniane bierki. Chętnie były również układane puzzle. Dzieci codziennie czytały i słuchały ciekawych bajek i baśni. Ferie upłynęły w miłej i wesołej atmosferze.

W pierwszym dniu ferii  w bibliotece odbył się quiz czytelniczy pn. ,,Znam bohaterów bajek.” Zadaniem konkursu było udzielenie prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące bohaterów bajek w odpowiedniej kategorii wiekowej. W konkursie wzięło udział 32 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

W dniu 01.02.2023r.odbył się konkurs plastyczny pn.,, Bałwanek”. Konkurs polegał na wykonaniu bałwanka z dowolnych materiałów . W konkursie wzięło udział 17 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.                                

02.02. odbył się konkurs rysunkowy pn. ,,Moja ulubiona postać z bajki”. Zadaniem konkursu było namalowanie dowolną techniką ulubionej postaci z bajki. Ocenione prace ozdobiły wnętrze biblioteki. W konkursie udział wzięło 13 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

Dnia 03.02.2023 r. odbył się konkurs pn. ,,Zabawne zwierzaki z plasteliny”. Dzieci wykonały z plasteliny różnorodne zwierzęta ,oryginalne i bardzo kolorowe. W konkursie wzięło udział 14 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe. W tym samym dniu odbyły się zajęcia plastyczne pn .,,Kwiaty z bibuły”. Dzieciom została pokazana metoda wykonania kwiatów z bibuły lub krepiny. Piękne kwiaty ułożone w bukiety ozdobiły bibliotekę. W zajęciach udział wzięło 7 uczestników.

Dnia 07.02.2023 r. odbył się konkurs pn.,, Papierowa biżuteria” Konkurs polegał na wykonaniu koralików z  kolorowych kartek i nanizaniu na nitkę. W konkursie wzięło udział 13 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

W dniu 08.02. odbył się konkurs pn. ,,Malowanie zimowego krajobrazu”. Konkurs polegał na namalowaniu rysunku dowolną techniką na w/w temat. Piękne prace zostały namalowane przez 7 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

09.02. odbył się konkurs plastyczny pn. ,,Najpiękniejsza kartka walentynkowa” Konkurs polegał na wykonaniu kartki walentynkowej dowolną techniką i  w dowolnym kształcie. Do ozdobienia były przygotowane wycięte serduszka różnej wielkości z bristolu lub innych kolorowych kartek. W konkursie tym udział wzięło 10 uczestników. Piękne kartki zostaną wręczone swoim bliskim w dniu Świętego Walentego. (14 lutego)  Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.  Dnia 10.02 odbył się konkurs pn. ,,Origami – zwierzęta Konkurs polegał na wykonaniu zwierząt z papieru metodą origami.. W tym konkursie wzięło udział 8 uczestników. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

Dnia 10.02.2023r. został rozstrzygnięty konkurs ,,Najaktywniejszy czytelnik ferii zimowych.” Nagrodzono 5 najaktywniejszych czytelników, którzy otrzymali nagrody rzeczowe.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Galeria

Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie Prace konkursowe uczestników Feri zimowych w Bibliotece Publicznej w Baczynie