Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

FERIE 2017 W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W BUDZOWIE

Podczas „Ferii Zimowych 2017” w Bibliotece Publicznej w Budzowie miał miejsce cykl zajęć edukacyjnych, artystycznych i rozrywkowych. Odbył się Kurs Tańca Nowoczesnego. Dzieci chętnie brały udział w zaplanowanych na każdy dzień zajęciach, uczestniczyły w konkursach, przyjemnie i wesoło spędzały wolny czas.

W poniedziałek 30 stycznia, ogłoszony został konkurs „Na najaktywniejszego czytelnika ferii”. Młodsze dzieci słuchały czytanych bajek a starsze czytały wcześniej wybrane wiersze dla dzieci – 7 osób otrzymało nagrody. Wiele czasu poświęciły na lepienie wymyślonych postaci z masy plastycznej.

We wtorek 31 stycznia, w przerwach między układaniem puzzli i graniem w gry planszowe, dzieci słuchały czytanych bajek i wierszy. Odbył się także konkurs plastyczny „Moje ferie z książką” – 27 osób, które wzięły udział w konkursie otrzymało nagrody.

W środę 1lutego, oprócz udziału w grach i zabawach z masą plastyczną, chętne dzieci uczestniczyły w konkursie rysunkowym „Moja Rodzina” – 13 osób biorących udział w tym konkursie, otrzymało nagrody.

W czwartek 2 lutego, dzieci miały mniej czasu na zabawy, ponieważ w tym dniu skupiły się na grze w szachy. Odbyły się potyczki szachowe – 12 uczestników otrzymało symboliczne nagrody. Ze względu na brak śniegu zamiast konkursu „ Lepienie postaci bajkowych ze śniegu” odbył się konkurs „Lepienie postaci bajkowych z masy plastycznej”- 36 osób (wszyscy, którzy wzięli udział) otrzymało nagrody.

W piątek 3 lutego, w godzinach przedpołudniowych dzieci układały puzzle i słuchały czytanych bajek. Po południu odbył się konkurs plastyczny „Mój ulubiony kwiat” – 46 osób, uczestników konkursu, otrzymało nagrody.

W poniedziałek 6 lutego, poza czytaniem bajek, grami i zabawami masą plastyczną, odbyły się dwa konkursy: „Czytający poezję” – 7 osób uczestniczących w konkursie zostało nagrodzonych, oraz „Mój autoportret”- 4osoby uczestniczące w tym konkursie otrzymały nagrody.

We wtorek 7 lutego, dzieci korzystały z gier planszowych i masy plastycznej. Wzięły także udział w konkurach: „Mój ulubiony bohater bajkowy” – 14 osób, oraz „Najładniejsza wycinana serwetka” –  34 osoby. Wszystkie dzieci biorące udział w tych konkursach otrzymały słodkie nagrody.

W środę 8 lutego, zgodnie z planem miało miejsce czytanie bajek, później gry planszowe, gry w szachy, lepienie z masy plastycznej i konkursy: „Postać z wymyślonej bajki” – uczestniczyło10 osób o oraz „Wygryzanie w waflu” uczestniczyło 5 osób. Wszyscy otrzymali nagrody.

W czwartek 9 lutego, większość czasu przeznaczona została na gry i zabawy dzieci z masą plastyczną. Tylko niektórzy chętni wzięli udział w konkursie „Jeden z dziesięciu” – nagrodzono 5 osób.

W piątek 10 lutego w godzinach przedpołudniowych czytano bajki dla kilkorga dzieci. Później odbył się konkurs „ Malowane naczyńka” wzięło w nim udział 13 dzieci ( same dzieci wybrały najładniejsze prace) – 4 osoby nagrodzono. Rozstrzygnięty został także konkurs „Najaktywniejszy czytelnik ferii”. Tytuł Najaktywniejszego Czytelnika Ferii otrzymała Emilka Dobosz. W tym konkursie nagrodzono 41 dzieci za aktywność czytelniczą i biblioteczną.

Galeria