Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

DZIEŃ DZIECKA Z BIBLIOTEKĄ I OŚRODKIEM ANIMACJI KULTURY GMINY BUDZÓW, BUDZÓW – 1 CZERWCA 2024R.

1 czerwca 2024r. w Bibliotece i Ośrodku Animacji Kultury Gminy Budzów w Budzowie odbyły się radosne obchody Dnia Dziecka. Na przywitanie dzieci przy wejściu czekała wata cukrowa, popcorn i słodkości. Wewnątrz dzieci mogły skorzystać z szalonych atrakcji. Grupa animatorów zorganizowała dla dzieci mnóstwo ciekawych zabaw i konkursów. Była zabawa z chustą, przeciąganie liny, wspólne tańce, budowanie zamków ze słomek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z malowaniem twarzy. To zawsze fajna atrakcja dla dzieci dzięki, której maluchy mogą zamieniać się w swoje ulubione postacie z bajek czy zwierzaki.

Największy zachwyt wzbudził występ szczudlarza, który porwał wszystkich zebranych do wesołej zabawy na zewnątrz. Tam odbył się pokaz ogromnych baniek mydlanych, wspólne puszczanie baniek i wiązanie baloników dla dzieci. Na koniec organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami. Zebrane dzieci chętnie brały udział w rozwiązywaniu zagadek i wyszukiwaniu słodkości. Podczas wydarzenia dzieci mogły również skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, długiej kolejki i szalonej zabawy nie było końca.

Dziękujemy wszystkim zebranym za dobrą zabawę i wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Wszystkim Dzieciom życzymy dużo radości, uśmiechu i mnóstwo słodkości.

Galeria

Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów