Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

ZESPÓŁ REGIONALNY

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

CAŁOROCZNY KONKURS CZYTELNICZY NA “NAJAKTYWNIEJSZEGO CZYTELNIKA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 W BIBLOTECE PUBLICZNEJ W BACZYNIE”, BACZYN – 21 CZERWCA 2024 R.

21 czerwca 2024 r. w Bibliotece Publicznej w Baczynie został rozstrzygnięty całoroczny konkurs czytelniczy pn. „Najaktywniejszy Czytelnik Roku Szkolnego 2023/2024”. Wyłoniono 21 zwycięzców, w czterech kategoriach wiekowych, którzy najczęściej wypożyczali i czytali książki w bieżącym roku szkolnym.

Celem konkursu jest zainteresowanie użytkowników literaturą, zachęcenie do częstszego odwiedzania biblioteki oraz promowanie kultury czytelnictwa jako sposobu do czerpania wiedzy, źródła inspiracji i  pobudzania wyobraźni.

Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLE

I miejsce – Antonina G.

II miejsce – Aleksandra Cz.

III miejsce – Ignacy P.

Wyróżnienie – Maciej T.

Wyróżnienie – Weronika K.

KATEGORIA: KLASY I-IV

I miejsce – Maja M.

II miejsce – Emilia W.

III miejsce – Julia M.

Wyróżnienie – Wiktoria L.

Wyróżnienie – Kamila L.

Wyróżnienie – Patrycja K.

Wyróżnienie – Karina J.

Wyróżnienie – Martyna Ch.

Wyróżnienie – Nikodem G.

Wyróżnienie – Milena Sz.

Wyróżnienie – Anna B.

Wyróżnienie – Tymoteusz Z.

KATEGORIA: KLASY V-VIII

I miejsce – Oliwia G.

II miejsce – Anna G.

III miejsce – Julia D.

KATEGORIA: SZKOŁY PONADPOD.

I miejsce – Arkadiusz Z.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Galeria

Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie Całoroczny Konkurs Czytelniczy na Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego 2023/2024 w Bibliotece Publicznej w Baczynie