Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

ORKIESTRY DĘTE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

CAŁOROCZNY KONKURS CZYTELNICZY NA “NAJAKTYWNIEJSZEGO CZYTELNIKA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 W GMINNEJ BIBLOTECE PUBLICZNEJ W BUDZOWIE”, BUDZÓW – 23 CZERWCA 2023 R.

W dniu 23 czerwca 2023 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Budzowie tradycyjnie, jak co roku rozstrzygnięto całoroczny konkurs na „Najaktywniejszego Czytelnika Roku Szkolnego”

Konkurs przeznaczony był dla przedszkolaków, uczniów Szkół Podstawowych oraz dorosłych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Budzowie. Celem konkursu jest zachęcenie czytelników do regularnych spotkań z książką i literaturą , wspieranie zainteresowań czytelniczych dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kształtowanie nawyku systematycznego czytania oraz propagowanie wśród dzieci i młodzieży czytelnictwa jako wartościowego sposobu spędzania wolnego czasu.

Biorąc pod uwagę największą liczbę wypożyczonych książek przez czytelników w okresie od  01 września 2022 r. do 12 czerwca 2023 r. przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLE

I miejsce – Malwina Rajda

II miejsce – Krzysztof Dobosz, Weronika Kachnic

III miejsce – Franciszek Dobosz

Wyróżnienie – Julia Majerska, Mikołaj Kurowski, Agata Nowak, Filip Nowak, Hubert Malina, Franciszek Kachnic, Franciszek Giermek, Aleksander Gigoń, Hubert Kubacki, Klara Łopata, Dominika Kubacka, Kamil Łopata

KATEGORIA: KLASA I-III

I miejsce – Antonina Cybułka

II miejsce – Maja Majerska

III miejsce – Antoni Gigoń

Wyróżnienie – Igor Pieczara, Michał Papierz

KATEGORIA: KLASA IV-VIII

I miejsce – Emilia Dobosz

II miejsce – Karolina Malina, Martyna Malina

III miejsce – Artur Maślanka

Wyróżnienie – Marta Janik, Agata Janik

KATEGORIA: DOROŚLI

I miejsce – Bożena Pieczara

II miejsce – Wanda Burczak, Zbigniew Głuc

III miejsce – Krystyna Chmiel

Wyróżnienie – Grażyna Bełczącka, Anna Czaicka, Józefa Mglej, Maria Kulak, Grażyna Kulak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Galeria

Nagrody i dyplomy Laureaci Konkursu Laureaci Konkursu Laureaci Konkursu Laureaci Konkursu Laureaci Konkursu