Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

Zespół Regionalny

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”- AKCJA CZYTELNICZA, BIEŃKÓWKA – CZERWIEC 2024 R.

 „Porozmawiajmy o książkach, Tygrysie!” to hasło tegorocznego XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.  Organizatorem tego wielkiego święta czytania jest Fundacja ABC XXI – Cała Polska Czyta Dzieciom, która od ponad dwudziestu lat prowadzi kampanię społeczną pod nazwą „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Celem tego przedsięwzięcia jest uświadomienie społeczeństwu ogromnego znaczenia jakie ma czytanie dziecku, jak bardzo jest istotne dla jego rozwoju. Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to wspaniała inicjatywa czytelnicza, mająca na celu celebrację wspólnego czytania  książek dzieciom i młodzieży.

Do głośnego czytania przedszkolakom przygotowano  książeczki tematycznie związane z tegorocznym hasłem, które w szczególny sposób rozbudzają dziecięcą wyobraźnię, umożliwiając przeniesienie się do krainy fantazji i przygód niezwykłych bohaterów. Spotkania w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” odbyły się 6 czerwca w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce oraz 13 czerwca w Przedszkolu Samorządowym. Ciekawych bajek i opowiastek wysłuchały cztery grupy przedszkolne:  Biedronki, Krasnoludki, Misie i Jagódki, łącznie 130 dzieci.

Czytajmy dzieciom – dzieci kochają głośne czytanie! Słuchanie bajek rozwija słownictwo, pamięć i wyobraźnię, jest niezbędnym elementem wychowania!

Galeria

Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce Akcja Czytelnicza Cała Polska Czyta Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Bieńkówce