Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ANIMACJE DLA DZIECI PN. „ SPOTKANIE Z PIRATAMI”, BUDZÓW – 15 LUTEGO 2024R.

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów w ramach corocznej akcji pn. „Ferie zimowe z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów” zorganizowała mnóstwo atrakcji dla dzieci. W czasie Ferii Zimowych dzieci mogą wziąć udział w licznych spotkaniach, warsztatach plastycznych i konkursach. Podczas ferii odbył się również Bal Karnawałowy i Spektakl Teatralny pt. “Na tropie afery gdzie, gdzie podziały się litery?!”. 

Ale to nie koniec atrakcji! Dla wszystkich dzieci spędzających Ferie Zimowe w Gminie Budzów zorganizowano również darmowe animacje pn. „Spotkanie z Piratami”. Animacje odbyły się 15 lutego 2024r. w Bibliotece i Ośrodku Animacji Kultury Gminy Budzów w Budzowie.  Na spotkanie przybyło mnóstwo dzieci, które bardzo chętnie brały udział w pirackich przygodach. Była szalona zabawa z chustą, taniec limbo i zabawa w rzut do celu. Dodatkowo w trakcie animacji dzieci rozwiązywały pirackie zagadki. W czasie wspólnej zabawy odbyły się również konkursy taneczne i wyzwania przejścia pod liną.

Na sali panowała iście piracka atmosfera. Dzieci długo wirowały po sali w atmosferze gromkiego śmiechu i szalonej zabawy.

Galeria

Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami Animacje dla dzieci Spotkanie z Piratami