Tryb kontrastowy
Rozmiar tekstu:
 
 
 

BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

ZESPÓŁ REGIONALNY

ORKIESTRY DĘTE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ORKIESTRY DĘTE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

IMPREZY KULTURALNE

KONKURS PLASTYCZNY PN. „NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA”, JACHÓWKA – 24 MARCA 2021 R.

Jak co roku, w dniu 24 marca 2021 r. zorganizowano konkurs zatytułowany „Najpiękniejsza palma wielkanocna”. Konkurs odbył się przy współpracy Biblioteki Publicznej oraz Szkoły Podstawowej w Jachówce.  Konkurs adresowany był do uczniów klasy 0 -VIII SP w Jachówce. Konkurs miał na celu popularyzowanie i kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą. Zadaniem konkursowym było wykonanie tradycyjnej palmy wielkanocnej, do wykonania palm należało użyć naturalnych materiałów tj.: bibuły, suszonych kwiatów, zielonych gałązek, itp.

W tegorocznej  edycji zgłoszono do konkursu 42 palmy, które oceniono w trzech kategoriach:  Kategoria I – Klasa „0” Przedszkolaki;  Kategoria II – Klasy I – IV;  Kategoria III – Klasy V – VIII. 26 uczestników konkursu zostało nagrodzonych, przyznano następujące  miejsca:

KATEGORIA  I – KLASA  „0”  PRZEDSZKOLAKI
I MIEJSCE:
Aleksandra Kachnic kl.0
Nikodem Gaura kl.0
II MIEJSCE:
Amelia Mucha kl.0
Kornelia Pasierbek kl.0
III MIEJSCE:
Martyna Warchoł kl.0
Mikołaj Nowak kl.0
WYRÓŻNIENIE:
Karolina Sumera kl.0
Szymon Adamczyk kl. 0

KATEGORIA   II – KLASA  I – IV
I MIEJSCE:
Wojciech Sergiel kl. I
Martyna Sergiel  kl. IV
II MIEJSCE:
Arkadiusz Łuczak  kl. II
Milena Woźniak kl. III
III MIEJSCE:
Emilia Kachnic kl. I
Martyna Malina kl. IV
WYRÓŻNIENIE:
Sabina Putyra kl. III
Patryk Kachnic kl. III

KATEGORIA   III – KLASA  V-VIII
I MIEJSCE
Laura Kachnic  kl. V
Wiktoria Strączek   kl. VII
Dominik Głowacz  kl. VII
II MIEJSCE:
Maria Sergiel kl. V
Natalia Sergiel kl. VI
III MIEJSCE:
Nikola Pasierbek kl. V
Maria Nieciąg   kl. V
WYRÓŻNIENIE:
Igor Głowacz kl. V
Miłosz Kachnic   kl. V
Amelia Łuczak  kl. VII

Galeria