BIBLIOTEKA I OŚRODEK
ANIMACJI KULTURY
GMINY BUDZÓW

bioak Budzow

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

IMPREZY KULTURALNE

TWÓRCY LUDOWI

IMPREZY KULTURALNE

ZESPÓŁ REGIONALNY

ZESPÓŁ REGIONALNY

Imprezy Kulturalne

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

ORKIESTRY DĘTE

Warsztaty

IMPREZY KULTURALNE

IMPREZY KULTURALNE

Zespół Regionalny

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH „OZDOBA CHOINKOWA”, BUDZÓW – 16 GRUDNIA 2019 R.

W dniu 16 grudnia 2019 r. w Przedszkolu Samorządowym w Budzowie odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego dla Przedszkoli i  Oddziałów Przedszkolnych pn. „Ozdoba Choinkowa”. Konkurs rokrocznie organizowany przez Bibliotekę i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów oraz Przedszkole Samorządowe w Budzowie mobilizuje przedszkolaki z całej gminy do wykonywania własnoręcznych ozdób choinkowych.  Zgłoszone do konkursu ozdoby były oceniane w dwóch kategoriach: dziecięcej i rodzinnej.  Komisja Konkursowa podczas oceny prac brała pod uwagę: pomysłowość, estetykę wykonania, zgodność z regulaminem konkursu. .

Tegoroczne rękodzieło zachwycało pomysłowością. Do ich zrobienia dzieci i ich rodzice wykorzystali ciekawe techniki plastyczne oraz użyli nietuzinkowych materiałów. W świąteczny nastrój wprowadzały piękne bombki, aniołki, bałwanki, łańcuchy i gwiazdy.

W Kategorii Dziecięcej przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:
I miejsce: Leha Heyser z Przedszkola Samorządowego w Budzowie
II miejsce:  Amelia Jopek  z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Baczynie
III miejsce: Oskar Pieczara z Przedszkola Samorządowego w Budzowie
Wyróżnienie: Julia Prymula z Przedszkola Samorządowego w Bieńkówce,
Julia Kaczmarczyk z Przedszkola Samorządowego w Bieńkówce,
Martyna Bal z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Palczy

W Kategorii Rodzinnej przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:
I miejsce: Aleksandra Strączek z Przedszkola Samorządowego w Bieńkówce
II miejsce:  Marcel Polak z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Budzowie  
III miejsce: Nikodem Gaura z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Baczynie  
Wyróżnienie: Kinga Pieronkiewicz z Przedszkola Samorządowego w Budzowie,
Amelia Mucha z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Jachówce,
Magdalena Talaga z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Zachełmnej,
Kinga Paryła z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Budzowie   

Galeria